Live
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Live

Najbolji,najsareniji forum LIVE
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 ~~~Moj DNEWNIK~~~

Ići dole 
AutorPoruka
~~Sacky_96~~
Pocinjes da wolis owaj forum
Pocinjes da wolis owaj forum
~~Sacky_96~~


Broj poruka : 148
Godina : 29
Lokacija : NEgde...sa nekim....Gde?Sta vas briga.Sa kim?Sta vas briga.Zasto:jer ga volim do neba!!!!
Datum upisa : 15.12.2008

~~~Moj DNEWNIK~~~ Empty
PočaljiNaslov: ~~~Moj DNEWNIK~~~   ~~~Moj DNEWNIK~~~ EmptyUto Dec 16, 2008 7:28 am

16.12.'08.
Woljeni dnevnice danas je bilo totalna katastrofa........po gotowo u zatworu.....ewo owako...:ustala sam u 7 sati,a drugarica mi je poslala poruku u 15 do 6 da imamo precas iz fizike u pola 8.......nemogu da werujem da sam se za 15 minuta spremila(jer ja se obicno spremam po pola sata).....precas iz fizike je bio totalan promasaj.....jer nismo ga imali.....uf iznerwirala sam se.....posle ceo dan mi je bio naopak!!!!!mislim skoro ceo dan......jer dobila sam zakljucenu 5 iz biosa.....ok Dnevnice widecemo se sutra..... kiss zkiss18 te-amo zzzzzz959166
Nazad na vrh Ići dole
~~Sacky_96~~
Pocinjes da wolis owaj forum
Pocinjes da wolis owaj forum
~~Sacky_96~~


Broj poruka : 148
Godina : 29
Lokacija : NEgde...sa nekim....Gde?Sta vas briga.Sa kim?Sta vas briga.Zasto:jer ga volim do neba!!!!
Datum upisa : 15.12.2008

~~~Moj DNEWNIK~~~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~~~Moj DNEWNIK~~~   ~~~Moj DNEWNIK~~~ EmptySre Dec 17, 2008 6:31 am

17.12.'08.
Dragi Dnewnice,danas sam se opasno poswadjala sa mojom najboljom drugaricom.....ja sa nikad ne swadjam sa nikim,ali danas mi je puko film i niko nije mogo da poweruje da sam to ja....ali znas li zbog cega smo se poswadjale??znam da ne znas....pa ewo owako:
.otkad je usla u pubertet,ona misli da je carica swega.....cutala sam cutala ali vise nisam mogla....jer danas mi je skroz puko film kada sam je widela da prilazi mom deckui i ljubi ga.......grrrrr iznerwirala sam se i prisla joj,a ona sta mi je rekla:Jao Sacki nisam znala da si tu....ali nisam bila sama bio je tu i njen decko.....koj joj je samo reko:****o....waras me sa najboljim drugom,i plus powredjujes swoju najbolju drugaricu......moj decko je samo reko:ja nisam kriw.....i znala sam da nije kriw jer sam je widela kako ona njemu prilazi....ux iznerwirala sam se....sad mi dolaze drugarice da ucimo fiziku i xemiju sutra nam zakljucuje ocene.....ok Dnewmice ljubim te.....widimo se sutra....
Nazad na vrh Ići dole
 
~~~Moj DNEWNIK~~~
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ***Moj Dnewnik***
» Moj dnewnik!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Live :: wash zhiwot :: dnewnik-
Skoči na: